Barbara Dworakowska

Trener, psycholog z wieloletnim doświadczeniem w biznesie, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, posiada certyfikat praktyka NLP i jednego z kilku w Polsce facylitatorów metody One Brain. Specjalizuje się w dziedzinie rozwoju potencjału ludzkiego oraz coachingu. Swoją wiedzę pogłębiała w trakcie licznych szkoleń w kraju i zagranicą u najlepszych specjalistów.

Ma wieloletnią praktykę w prowadzeniu szkoleń i doradztwie w zakresie rozwoju kompetencji  indywidualnych w życiu prywatnym i zawodowym. Jest członkiem międzynarodowej fundacji
IBF (International Breathworker Fundation).

Jest też psychologiem sportu z osiągnięciami w szkoleniu sportowców klasy mistrzowskiej między innymi Wojtka Brzozowskiego (mistrza świata w windsurfingu). Współautorka kaset przygotowujących kadrę Polski do startu na olimpiadzie w Atlancie, gdzie Polska uzyskała wiele medali – był to, jak dotąd, jeden z najlepszych polskich startów na olimpiadach  ostatnich latach. Autorka wielu artykułów w miesięczniku „Skarb” Rossmana.
Autorka książki: „Jak wykorzystać czas?” WSiP. Współautorka artykułów do Menadżera, między innymi o asertywności.