Referencje

 

„… przekazała wiedzę w sposób przystępny dla odbiorców i zadbała aby za wiedzą poszła również praktyka i użyteczność w codziennej pracy.”

RWE Polska S.A.

 

„Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny. Przygotowanie merytoryczne prowadzącego oraz przeprowadzone zajęcia warsztatowe, które kładły nacisk na praktyczne zastosowanie wiedzy, stały na wysokim poziomie.”

PGE Obrót S.A.

 

„Firma MK School przeprowadziła dla nas cykl warsztatów dotyczących praktycznego zastosowania programu Microsoft Excel w dziale księgowości i Biurze Obsługi Klienta oraz marketingu i sprzedaży. Ogromną zaletą było indywidualne podejście do realizacji zajęć, uwzględniające specyfikę firmy oraz potrzeby poszczególnych grup użytkowników. „

SiroScan Sp. z o.o.

 

„Szkolenie zostało przeprowadzone solidnie i profesjonalnie z dbałością o potrzeby uczestniczących w nim firm. Prowadząca przekazała ogromny zasób wiedzy w bardzo przystępny i interesujący sposób, pokazując jak w praktyce wykorzystać zdobyta wiedzę.”

Alvero Sp. z o.o.

 

„… chciałbym zarekomendować firmę MK School w zakresie szkoleń  Planowanie mediów oraz Marketing cyfrowy – Programmatic marketing. Na wyróżnienie zasługuje bardzo dobre przygotowanie merytoryczne i praktyczne trenerów oraz ich umiejętność przekazania wiedzy w sposób jasny i logiczny.”

Shiseido Deutschland GmbH Sp. z o.o.

 

„Współpraca z MK School zapewnia zawsze wysoką jakość kształcenia oraz solidne podejście do spraw organizacyjnych. Firma jest godnym polecenia partnerem biznesowym, z którym chętnie nawiążemy współpracę w przyszłości.

Mexad Sp. z o.o.

 

„Szkolenie Strategia mediowa zostało przeprowadzone na najwyższym profesjonalnym poziomie … praktyczne przykłady oraz wiele aktywizujących ćwiczeń pomogły przyswoić i utrwalić duży zasób wiedzy.”

Gatta Ferax Sp. z o.o.

 

„Nasi pracownicy zdobyli cenna wiedze i umiejętności, które z pewnością będą przydatne w codziennej pracy i pozwolą na lepsze planowanie strategii mediowych. MK School jest rzetelnym partnerem, dlatego polecam ja wszystkim ceniącym sobie współpracę z profesjonalistami i wysoka jakość szkoleń.”

Internetowy Dom Mediowy net S.A.

 

Umiejętności zdobyte na szkoleniu pozwolą na lepsze zrozumienie aktywności mediowych oraz efektywniejsze planowanie budżetu na kampanię. Profesjonalizm z jakim zostało przeprowadzone szkolenie sprawia, że z przyjemnością mogę rekomendować MK School jako sprawdzonego partnera.

Inspire Group

 

„MK School jest rzetelnym partnerem biznesowym i polecam ją wszystkim ceniącym sobie współpracę z profesjonalistami…”

Alvero Sp. z o.o.

 

„MK School zorganizowała dwie konferencje. Całe przedsięwzięcie zostało przeprowadzone bardzo sprawnie z dużą dbałością o najdrobniejsze szczegóły.  Na szczególna uwagę zasługuje zindywidualizowane podejście do klienta.”

Alvero Sp. z o.o.