Poznaj profesjonalistów MK school

Magdalena_Kalbarczyk_medium

Magdalena Kalbarczyk

Training Director w MK school

Odpowiada za rozwój i wdrażanie nowych projektów szkoleniowych oraz za dobór kadry szkoleniowej. Współpracuje i doradza Klientom optymalne rozwiązania szkoleniowe (zarówno pod względem merytorycznym jak i doborem odpowiedniej formy szkolenia).

Arkadiusz_Miegoń_Medium

Arkadiusz Miegoń
Country Manager Mexad Poland

Pasjonat nowych technologii, od ponad 10 lat w branży interaktywnej. Odpowiada za polski oddział globalnej firmy technologicznej.
Juror konkursu innowacji w mediach Media Trendy oraz Mixx Awards. Doradza także firmom w zakresie wdrożenia produktów i usług technologicznych.

Anna Sękowska

Niezależny konsultant

Posiada 10 letnie doświadczenia w branży mediowej, ostatnio jako Group Account Director w Domu Mediowym OMD. Tworzyła i wdrażała strategie komunikacji dla największych Klientów na rynku, m.in. dla Grupy Żywiec (Heineken Group), McDonalds, HP, Polbank’u, Provident’a i Bakomy.  Laureatka wielu nagród w branży mediowej.

Bogdan_Rowiński_medium

Bogdan Jarosław Rowiński

Dr nauk humanistycznych, założyciel firmy Genuine Opus Consulting oraz Prezes Fundacji PROMUJ, wykładowca.

Specjalista w zakresie marketingu, reklamy  i sprzedaży z doświadczeniem zdobytym w najbardziej renomowanych firmach w Polsce. Członek Management  Mastery Club. Ponad 10 lat doświadczeń na stanowiskach  kadry zarządzającej – marketing, sprzedaż, obsługa klienta, oraz w kluczowych agencjach reklamowych na polskim rynku: Ströer Media, McCann-Erickson, JWThompson, a także po stronie klienta SEAT, General Motors Poland.

Urszula_Chim_Medium

Urszula Chim

Prezes Zarządu Spółki Pro Loko

Przeszło 8 lat kierowała działem reklamy niestandardowej w międzynarodowej sieci Omnicom Media Group ( OMD), specjalizującym się w product placement, broadcast marketing, sponsoring.
Kilkunastoletnie doświadczenie w marketingu i reklamie.

Alicja_Krata_Medium

Alicja Krata

Mediator, trener/superwizor, coach relacji z doświadczeniem w zarządzaniu konfliktami.

Prezes Zarządu Fundacji MEDIARE: Dialog – Mediacja – Prawo. Koordynator ds. mediacji w Kancelarii Prawnej PATRIMONIUM.

Specjalizuje się w problematyce zachowań ludzi w sytuacjach trudnych, w konfliktach i sporach – w społecznościach lokalnych, we współpracy zawodowej, w bliskich związkach.

Marcin_Chudzynski_Medium

Marcin Chudzyński

DTP Manager

Posiada 20 letnie doświadczenie w branży DTP. Od ponad 10 lat związany jest z Agencją Satchi&Satchi, gdzie odpowiada za kompleksowe przygotowanie materiałów do druku – od projektu przez retusz i montaż zdjęć w photoshopie do składu w InDesignie i wysyłanie materiałów do druku, nadzór nad przygotowaniem materiałów do druku oraz kontakt z produkcją i działem obsługi klienta.

Maciej Głuszak

Software Development Manager

W branży reklamowej od 2004 roku. Specjalizuje się w projektowaniu narzędzi informatycznych i badawczych wspierających procesy planowania i zakupu mediów (predykcje oglądalności, optymalizacja kampanii, audyt mediowy) oraz aplikacji raportujących (integracja, transformacja i wizualizacja danych).

Beata_Kierzyńska_medium

Beata Kierzyńska
Niezależny konsultant

Ukończyła Politechnikę Warszawska – Instytut Poligrafii. W branży reklamowej ponad 17 lat, w poligrafii od dawien dawna. Doświadczenie zdobywała w grupie Corporate Profiles DDB z którą była związana przez prawie 13 lat. Od 2012 niezależny konsultant zajmujący się doradztwem oraz nadzorem w zakresie poligrafii.

Aleksandra Bielecka
Niezależny konsultant

Posiada 11-letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym 9-letnie na stanowiskach kierowniczych.
Ukończyła studia Executive MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, Psychologię na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiowała Zarządzanie i Marketing w Szkole Głównej Handlowej.

Aldona Kieler-Kowalska

Radca prawny

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując przez ponad 9 lat w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Warszawie m.in. na stanowisku starszego asystenta sędziego. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Barbara Dworakowska

Trener i psycholog

Specjalizuje się w dziedzinie rozwoju potencjału ludzkiego oraz coachingu. Ma wieloletnią praktykę w prowadzeniu szkoleń i doradztwie w zakresie rozwoju kompetencji  indywidualnych w życiu prywatnym i zawodowym. Jest też psychologiem sportu z osiągnięciami w szkoleniu sportowców klasy mistrzowskiej między innymi Wojtka Brzozowskiego (mistrza świata w windsurfingu).